Güneş Parlasın… Hamak Keyfi Başlasın…

Güneş Parlasın… Hamak Keyfi Başlasın…

Kuşlar Cıvıldarken, Hamak Keyfi Başkadır

Yaz geldi, Güneş tüm sıcaklığını hissettirirken, bahçelerimizi düzenleme vakti geldi. Tabi ki en baş köşeler her zaman hamakların…

Hamak sayesinde güzel yaz günlerinin keyfi bir başkadır diyenlerdenseniz, stres atmanın zamanı geldi. Bahçeli bir eviniz varsa bahçeye, yoksa üzülmeyin pikniğe gittiğiniz alanlarda kullanabileceğiniz rengarenk, rahat mı rahat hamak modellerini sizler için derledik.

Hamaklar kitap okumak, güneşlenmek, biraz uzanıp dinlenmek için eşsizdir…  Yaz sıcağında güneşleneyim derken haşlanmak istemiyorsanız, biraz gölge bir alanı seçmekte fayda var. Bunun için hamağı kuracağınız yeri iyi seçmelisiniz.  Hamağı bağlarken genelde iki sağlam ağaç aranmaktadır, fakat bu mümkün değilse günümüzde çok şık ve güvenli hamak standları üretilmiştir. Bağlama tekniği olarak kazık, yarı kazık, gemici düğümü en sağlam olanlarıdır.

Çok çeşitli yapıda hamak vardır. El örgüsü hamak, bez, makine örgüsü, tenteli, cep, beşik, yassı, ahşap gibi pek çok çeşit vardır. Siz zevkinize ve kullanacağınız alana en uygun olanı seçin. Birbirinden güzel hamaklarla tatil köyü havasında bahçeler tasarlayabilirsiniz. Hamakların tadını aileniz ve sevdiklerinizle kendi bahçenizde eğlenip, dinlenerek geçirebilirsiniz.

Güneşli güzel günler dileriz…

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?